Швейцарські
традиції.
Якісні
і технологічні
інжинірингові
рішення.
UA

Шламові насоси i запасні частини

Компанія ENCE GmbH пропонує шламові насоси типу Warman для середніх та особливо складних умов експлуатації.

Шламові насоси, що пропонуються, мають високу якість виготовлення, тривалий термін служби, прості в обслуговуванні і придатні для перекачування корозійного, високоабразивного і висококонцентрованого шламу. Шламові насоси можуть використовуватись в металургії, гірничодобувній, хімічній, нафтогазовій та інших галузях промисловості.

Шламові насоси серії М, AH (R)

Розмір DN (нагнітання): 25-450 мм
Продуктивність: 4-5400 м3
Напір: 5-118 м

Шламові насоси серії М, АН — це відцентрові горизонтальні шламові насоси, які застосовуються для перекачування агресивного високоабразивного шламу. Робочі колеса і взаємозамінні футерівки корпусів шламових насосів серій M та AH виготовляються зі зносостійкого сплаву або гуми.

R — матеріал проточної частини шламового насосу - синтетична гума (еластомір).

Шламові насоси серії G(H)

Розмір DN (нагнітання): 100-400 мм
Продуктивність: 36-5040 м3
Напір: 5-80 м

Гравійні шламові насоси серії G (H) розроблені для безперервної роботи з найважчими абразивними шламами, які містять занадто великі тверді частинки, з якими б не впорався звичайний шламовий насос. Цей тип шламового насосу має переваги нескладної установки та експлуатації, а також високої зносостійкості.

Шламові насоси GH є високонапірними.

Шламові насоси серії НH

Розмір DN (нагнітання): 25-150 мм
Продуктивність: 16-1125 м3
Напір: 12-95 м

Шламові насоси серії НН - це відцентрові горизонтальні шламові насоси, які застосовуються для перекачування агресивного високоабразивного шламу. Робоче колесо і футерівка корпусу шламового насосу серії НH виготовляють тільки зі зносостійкого сплаву.

Шламові насоси серії ZGB (P)

Розмір DN (нагнітання): 65-300 мм
Продуктивність: 50-1919 м3
Напір: 25-94 м

Шламові насоси ZGB (P) — це відцентрові горизонтальні шламові насоси, які застосовуються для перекачування агресивного шламу і порід, що призводять до корозії та стирання. Шламові насоси цієї серії мають надійну конструкцію і високу ефективність роботи. Завдяки системі метричного підшипника з олійним зволожувачем і системі помірного змащування деталей і охолодження, шламовий насос може працювати при низьких температурах.

P — багатоступінчасте послідовне використання.

Шламові насоси серії L(R)

Розмір DN (нагнітання): 20-750 мм
Продуктивність: 3-13860 м3
Напір: 4-60 м

Шламові насоси серії L — це відцентрові горизонтальні шламові насоси для середніх умов експлуатації. Застосовуються для перекачування низькоабразивного корозійного шламу в гірничій та хімічній промисловості. Робочі колеса і взаємозамінні футерівки корпусів шламових насосів серії L виготовляються зі зносостійкого сплаву або гуми (R).

Підходять для умов експлуатації з великою витратою потоку і низьким напором.

Шламові насоси серії SP(R)

Розмір DN (нагнітання): 40-300 мм
Продуктивність: 17-1267 м3
Напір: 4-40 м

Шламові насоси серії SP(R) — це вертикальні напівзанурювані насоси для особливо важких умов роботи. Призначені для перекачування агресивного, висококонцентрова-ного і грубозернистого шламу. Конструкція шламового насосу дозволяє працювати у важких умовах без ушкоджень підшипників та ущільнень.

Модель SPR передбачає гумове покриття для підвищення корозійної стійкості. Можливі різні довжини і всмоктуючі насадки для більшості глибин зумпфів.

Шламові насоси серії AF

Розмір DN (нагнітання): 20-200 мм
Продуктивність: 40-595 м3
Напір: 20 м

Пінний насос типу AF являє собою вертикальний насос у комплекті з бункером. Створений для більш ефективного перекачування пінних шламів за принципом індукованого вихору і за допомогою видалення повітря або часткового видалення повітря з піни до того, як вона потрапляє в головку насосу.

Запасні частини до шламових насосів

Компанія ENCE GmbH постачає запасні частини і комплектуючі до шламових насосів Warman та інших виробників.

Деталі виготовляються з високохромистого заліза, гуми на основі природного каучуку, поліуретану та інших матеріалів.

Запасні частини до шламових насосів, що випускаються, є повністю взаємозамінними до деталей насосів Warman.